Czuję jak moje serce eksploduje na kawałeczki.

poniedziałek, 19 października 2015

Zapowiedzi

Zabawa w kotka 
Czy możliwe jest, by niesforna kocica z Dumy została ujarzmiona przez Betę wilka? To się okaże. Dziewczyna zgadza się na zakład z głupiej pychy, lecz nie wiedziała co to tak naprawdę oznacza. Są naturalnymi wrogami, a jednak... matka natura nie ma litości.

Alfa
Strażniczka, która straciła wzrok jest podległa młodemu czarnoksiężnikowi. Jej niezwykła dominacja budzi zainteresowanie przyszłego Alfy watahy. Czy mężczyzna zdoła się do niej zbliżyć, gdy jego wewnętrzny wilk  reaguje aż nazbyt zaborczo?

Pościg
Głupi błąd idący w parze z lekkomyślnością sprawił, że naraziła nie tylko siebie ale i wszystkich swoich bliskich. Jako zadośćuczynienie jest skłonna zrobić wszystko... Zapędzona w kozi róg modląc się by jej siostra zdołała już uciec, staje naprzeciw niej Łowca. Co się dalej stanie?

Omega
Jest omegą, lecz ciężko jest jej wpasować. Pewnego dnia głęboko w lesie znajduje wilka samotnika. Dzięki swoim zdolnością może odczytać jego aurę, która ją intryguje. Kuszona instynktem, który ciągnie ją ku nieznajomemu postanawia mu pomóc.

Kły i pazury
Po tym co przeżyła nie mogła odnaleźć swojego miejsca. Wędrując bezustannie trafia w końcu całkowicie wycieńczona do pewnego miejsca. Zmiennokształtny niedźwiedź znajduje maleńką lisicę polarną na swojej drodze i postanowi jej "nie zjadać"

Gamma
Skrzywdzona przez swoją sforę wilczyca złamała się w końcu i stała całkowicie uległa. Strażnik przybywa w te okolice by wybadać niepokojącą sytuację. Idąc pod wskazany adres serce mu drży z wściekłości na widok załamanej dziewczyny, którą jego wilk postanowił uznać za swoją...To nie wszystkie ale główne
Jak będą już rozwinięty to zacznę kolejne ^^
Jeśli chcecie chętnie przeczytam wasze pomysły na takie opowiadania
Jeśli nie wstydzicie się pisać w komentarzach to możecie na mój email: 379verba@wp.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz